Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла–садок) №124 комбінованого типу Харківської міської ради»

Правила прийому до ДНЗ

з вересня 2013 року розпочато електронну реєстрацію дітей в дошкільні навчальні заклади району. Нова система дозволить батькам реєструвати дитину через Інтернет та забезпечить можливість відстежувати рух електронної черги.

ШАНОВНІ БАТЬКИ !!!

якщо Ви вважаєте що наш садочок саме для вашої дитини, то Вам необхідно:

Відповідно до наказів:

·     Департаменту освіти Харківської міської ради від 05.08.2013 №139 ''Про організацію роботи установ та закладів освіти міста в Інформаційній системі управління освітою (ІСУО) у 2013/2014 навчальному році'';

Департаменту освіти Харківської міської ради від 15.08.2013 №142 ''Про затвердження Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому в дошкільні навчальні заклади міста Харкова''  та з метою забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти, спрощення процедури та вільного доступу до інформації реєстрація дітей на чергу в дошкільні навчальні заклади, які знаходяться у міській комунальній власності, проводиться через мережу Інтернет самостійно на сайті управління освіти  адміністрації Московського району Харківської міської ради за електронною адресою:

(інформація про зареєстрування дитини надійде для підтвердження на вашу вказану електронну пошту; сюди ж, з часом, надійде інформація про отримання вами направлення в управлінні освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради за адресою:

УВАГА!! до заявки на реєстрацію треба прикріпити відскановану копію свідоцтва про народження дитини

Після отриманнянаправлення з управління освіти треба надати в дошкільний заклад:

• отримане в управлінні освіти направлення;
  • заяву від батьків або осіб які є офіційними опікунами;
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • медичну довідка про стан здоров`я дитини;
  • картку профілактичних щеплень(форма Ф63);
  • фотокартку дитини.

Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються згідно віку дитини.

За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу державної та комунальної форми власності може здійснюватись:
  • за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
  • на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
  • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.