Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла–садок) №124 комбінованого типу Харківської міської ради»

Організація методичної  роботи

Серпень 2014

Тема: Шляхи організації навчально виховного процесу. Основні орієнтири нового навчального року

1. Про підсумки проведення літньої оздоровчої компанії.

2. Про знайомство з річним планом роботи,  його обговорення та схвалення

3Організаційні   питання:

- вибір програми для здійснення рсвітньо- виховної  роботити;

- затвердження розкладу зайнятості дітей та режиму дня;

- визначеня форм планування;

- розподіл  педагогічного навантаження;

- закріплення вихователів за  группами.

4. Підведення підсумків огляду–конкурсу з підготовки педагогічного колективу до нового навчального року.

5. Про виконання законодавства з питань соціального захисту за півріччя.

6. Презентація дидактичних посібників

Листопад  2014

Тема: "Система оздоровчої роботи з використання здоровязберігаючих  технологій в умовах дошкільного закладу"

1. Про підбиття підсумків виконання рішень попередньої педради.

2. Круглий стіл:

2.1 Про здоровязберігаючі технології у навчально-виховному процесі.

2.2 Про сучасні аспекти фізкультурно-оздоровчої роботи з дошкільниками.

2.3 Про валеологічне виховання дітей у системі фізкультурно-оздоровчої роботи з дошкільникми.

2.4 Про психічне здоровя  дошкільника.

2.5 Про використання елементів психогімнастики для збереження і змфцнення психічного здоровя дошкільників.

2.6 Про школу сприяння здоровю, як система формування здорового способу життя дошкільників (з досвіду роботи закладу).

3. Про результати тематичного вивчення "Вихованняздоровязберігаючої компетентності дітей, шляхом формування доступних знань і уявлень про основи безпеки життєдіяльності".

Формувати  мовленнєву   компетентність  дошкільників  шляхом інтеграції  під час зайнятості з різних  видів діяльності".

Лютий 2015

Тема: "Патріотичне виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку"

1. Підбиття підсумків виконання рішень попередньої педради.

2. Про організацію патріотичного виховання дітей лошкільного віку.

3. Про умови формування морально-духовної культури дошкільника

4. Народознавство, як джерело соціально-психологічного  та морально-духовного  виховання.

5. Моральне виховання дошкільників у спадщині В.О.Сухомлинського.

6. Мозковий штурм: "Моральне виховання чи потрібно воно?" (робота у підгрупах)

- Основні правила поведінкии дорослого з дітьми з урахуванням "голосу дитини";

- Кодекс честі вихователя.

7. Про результати тематичного вивчення  з теми: "Морально-патріотичне виховання дітей під час навчально-виховної діяльності".

Травень  2015

Тема: Підсумковий аналіз роботи за рік. Підготовка до оздоровчої роботи у літній період.

1. Педагогічний міст:

Про підсумки засвоєння дітьми програмного матеріалуза 2014-2015 навчальний рік.

2. Про рівень засвоєння програм вихованцями дитячого садка.

3. Про знайомство та обговорення плану роботи на літній оздоровчий період та його схвалення.

4. Про запобігання кишковим захворюванням влітку та попередженню дитячого травмвтизму.

5. Про розвиток емоційно-вольової сфери дітей дошкільного віку.

6. Про виконання законодавства України з питань соціального захисту за півріччя.